על הסטודיו

היי, אני ישראל פאר.

המטרה שלי היא לחבר בין חשיבה אסטרטגית לחשיבה עיצובית כדי לייצר עבור הלקוחות שלי מיתוג ואתרים שהם יכולים להתגאות בהם מול הלקוחות שלהם. 

חשוב לי מאוד להבין איך דברים עובדים ולא רק איך הם נראים, לכן המטרה שלי היא תמיד לעצב אתר יפה שהוא גם נוח ואינטואיטיבי עבור המשתמשים כדי להביא מוצר טוב יותר ללקוחות שלי.

זו הסיבה שלקחתי את התחביב של עיצוב ובניית אתרים והלכתי ללמוד אותו באופן מקצועי. בנוסף, למדתי גם עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ועיצוב חווית משתמש (UX, UI) ונהניתי מכל רגע. הידע שרכשתי עיצב והעשיר אותי מאוד.

את זמני הפנוי אני מקדיש לקריאת ספרים ופתרון תשחצים. אתם כבר יכולים להבין שיש לי משיכה גדולה לידע.

אלה הדברים שמהווים עבורי השראה, ואני מאמין שכל אחד מאיתנו זקוק להשראה שלו כדי למצוא פתרונות, לחשוב מחוץ הקופסה ולצבור ידע חדש.

israel peer | web development

העקרונות שלי

במשך הזמן בניתי סט של עקרונות שמובילים את העבודה שלי קדימה והופכים כל פרויקט לייחודי:

שרידות

בעולם העיצוב ובניית אתרים, טרנדים מתעדכנים ומשתנים לפי עונות השנה, לכן אני בוחר לעצב דברים על-זמניים כדי שהאתר שלכם יהיה רלוונטי גם בעוד כמה שנים.

חדשנות

עולם האתרים מתעדכן כל הזמן ונוספות לו טכנולוגיות חדשות, לכן חשוב לי להיות מעודכן באופן קבוע כדי שאוכל לספק לכם את העבודה הטובה ביותר.

טיפוח

אתר טוב הוא אתר שדואגים לו, והוא בתמורה מביא את התוצאות הרצויות. זו הסיבה שלאחר כל בניית אתר אני מלווה את הלקוחות שלי כדי שיוכלו לקחת את העסק שלהם קדימה.

אם יש לכם כבר אתר לעסק או שאתם בתכנון להגיע לשם - אני מזמין אתכם אליי לסטודיו על מנת שניצור את החוויה הטובה, העדכנית והמדויקת ביותר עבור הלקוחות שלכם.